+37069207070 konsultacija telefonu arba >>palikite žinutę.

Užsisakyk gėlių puokštę iki 12 val. ir pristatysime tą pačią dieną.

Gėlių pristatymas Kaune ir Kauno rajone

Gėlių pristatymas Kaune ir Kauno rajone pagal individualius užsakymus telefonu arba internetu. Floriss Gėlių Studijoje kuriamos išskirtinio grožio gėlių puokštes visoms progoms. Garantuojame, kad jus ir jūsų artimuosius pasieks išskirtinės ir šviežios gėlių puokštės Kaune.

Kiek kainuoja pristatymas?

  • Gėlių pristatymas Kaune yra nemokamas, kai internetinio užsakymo suma nemažesnė nei 40.00 €.
  • Gėlių pristatymas Kaune kainuoja 5.00 €, kai internetinio užsakymo suma mažesnė nei 40.00 €.
  • Gėlių pristatymo kaina Kauno rajone priklauso nuo vietovės:

– Akademija, Domeikava, Garliava, Garliavos apyl., Giraitė, Noreikiškės, Ramučiai, Ringaudai, Seniava, Užliedžiai, Vijūkai, pristatymo kaina 8.00  €.

– Alšėnai, Kačerginė, Karmėlava, Kulautuva, Lapės, Neveronys, Raudondvaris, Rokai, Šleiniava, Vaišvydava, pristatymo kaina, pristatymo kaina 12.00  €.

  • Galimas nemokamas atsiėmimas mūsų Floriss gėlių studijoje, tiesiog apmokėjimo metu pažymėkite „Atsiimsiu pats“ ir kalendoriuje nurodykite atsiėmimo datą ir laiką.

Pristatymo laikas

Užsakymai internetu gali būti pristatomi tą pačią darbo dieną, jeigu užsakymas buvo sėkmingai suformuotas ir apmokėtas iki pietų (iki 12:00 val. Lietuvos laiku). Užsakymai po 12:00 val. bus pristatyti ne anksčiau kaip kitą darbo dieną, gavus užsakymo apmokėjimą.

Pristatymo paslauga atliekama darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00 valandos, galite nurodyti norimą laiką prie pastabų. Po 17:00 val. pristatymo laikas derinamas konkrečiai susisiekus su mumis.

Pristatymas sekmadieniais derinamas konkrečiai su užsakovu. 

Gėlių pristatymas Kaune ir Kauno rajone prieš ir per šventines dienas (Valentino dieną, Tartptautinę Moters dieną, Mamos dieną, Tėvo dieną) pristatomi pagal užsakymo pirmumą – eiliškumą.

Papildoma informacija

Šiuo metu gėlių pristatymas Kaune ir Kauno rajone nevykdomas į restoranus, kavines, švenčių sodybas.

Gėlių puokštes ir jų kompozicijos gali šiek tiek skirtis nuo mūsų tinklalapyje pavaizduoto produkto nuotraukos dėl sezono ir esamų gėlių asortimento. 

Turite klausimų? Susisiekite žinute:

Mus rasite

Floriss gėlių studija rasite adresu: M. Daukšos gatvė 36, Kaunas. 

Studijos darbo laikas

Pirmadienis 10:00 – 17:00
Antradienis 10:00 – 17:00
Trečiadienis 10:00 – 17:00
Ketvirtadienis 10:00 – 17:00
Penktadienis 10:00 – 17:00
Šeštadienis 10:00 – 14:00
Sekmadienis Uždaryta