+37069207070, skambinkite telefonu arba užpildykite susisiekimo formą.

Mes ir toliau pristatome gėlių puokštes Kaune. Visi pristatymai yra bekontakčiai. Dėl užsakymų būtina susisiekti.

Susisiekite dėl užsakymo

Užsakymai internetu yra priimami, bet dėl karantino turime mažesnį gėlių asortimentą, todėl būtinai parašykite kokios ir kokiai progai norėtumete puokštes ir mes pasistengsime išpildyti jūsų prašymą. Mes specialiai padarėme, kad apmokėti už pukštes per mūsų svetainę būtų neįmanoma ir tik asmeniškai susitarus atsiunčiame detales, kaip apmokėti. Susisiekite darbo metu nuo 10:00 iki 17:00 telefonu +37069207070 arba bet kuriuo metu užpildykite formą žemiau ir mielai atsakysime į Jūsų klausimus el.paštu.

Susisiekite žinute:

Kiek kainuoja pristatymas?

  • Gėlių pristatymas Kaune nemokamas, kai internetinio užsakymo suma lygi arba didesnė nei 35 Eur.
  • Gėlių pristatymas Kaune kainuoja 5 Eur, kai internetinio užsakymo suma mažesnė nei 35 Eur.
  • Kauno rajone pristatymas nuo 8 Eur. T.y. Kačerginė, Kulautuva, Ringaudai, Akademija, Noreikiškės, Romainiai, Giraitė, Vijūkai,Garliava, Domeikava, Vytėnai, Sargėnai, Vandžiogala.
  • Galimas nemokamas atsiėmimas mūsų Floriss gėlių studijoje adresu M. Daukšos gatvė 36, Kaunas. Išsirinkite gėlių puokštę ir apmokėjimo metu pažymėkite „Atsiimsiu pats“ ir nurodykite atsiėmimo datą ir laiką.

Pristatymo laikas

Užsakymai internetu yra vykdomi ir pristatomi ne anksčiau kaip kitą dieną. Pristatymo paslauga atliekama darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00 valandos, o savaitgaliais pristatymo laikas derinamas konkrečiai su užsakovu.
Prieš ir per šventines dienas – Valentino dieną, Tartptautinę Moters dieną, Mamos dieną, Tėvo dieną – užsakymai pristatomi pagal užsakymo pirmumą – eiliškumą.   Prieš pateikiant užsakymą rekomenduojame susisiekti tel. +37069207070, Facebooke ar parašius žinutę susisiekimo formoje.

Darbo laikas

Pirmadienis Uždaryta
Antradienis Uždaryta
Trečiadienis Uždaryta
Ketvirtadienis Uždaryta
Penktadienis Uždaryta
Šeštadienis Uždaryta
Sekmadienis Uždaryta

Mus rasite

Floriss gėlių studija yra įsikūrusi adresu: M.Daukšos gatvė 36, Kaunas. Svarbu! Floriss gėlių studija uždaryta, dėl saugumo priimame užsakymus tik internetu, kai su mumis susisiekiate.