5 paprastos gudrybės ir gėlių puokštės žydės ilgiau

Gėlės, gėlių puokštės yra puiki dovana bet kokioms gyvenimo progoms. Ilgo žydėjimo gėlių puokštė gali nuspalvinti bet kokią erdvę ir palikti ilgalaikį įspūdį. Nesvarbu, kokia proga jos dovanotos –  jubiliejaus, vestuvių ar kokia nors kita, visada norisi, kad gėlės, gėlių puokštės žydėtų kuo ilgiau. Bet tiesa yra ta, kad skintos gėlių puokštės nežydi amžinai.

Taigi 5 mūsų patarimai, kuriais vadovaudamiesi užtikrinsite, kad Jūsų gėlių puokštės žydėtų daug ilgiau.

Gėlių stiebai

  • Nukirpkite keletą centimetrų gėlės stiebą. Pagrindinė klaida yra ta, kad žmonės gavę gėlių puokštes, jas tiesiog pamerkia ir tiesiog pamiršta nukirpti gėlių kotelius. Viena, dažniausiai pasitaikančių klaidų žmonėms, gavusiems gėles ar gėlių puokštes yra – pamiršta apkirpti stiebus. O gėlių stiebų galus reikia nukirpti todėl, kad gėlės galėtų prigerti šviežio vandens.
  • Nuimkite visus lapus, kad nesiektų vazoje esančio vandens. Tai ne tik padidins jūsų gėlių puokštę, bet ir užkirs kelią bakterijų augimui ir puvimui.
  • Šviežias, švarus vanduo, tai yra taip pat labai svarbu. Jūsų gėlių puokštės privalo būti švariame vandenyje. Gėlės Jums atsidėkos. Gėlių puokštės žydės ilgiau jeigu, kas keletą dienų keisite vandenį, o vazą išplausite su muilu. Įpylus švarų vandenį, dar galima naudoti „gėlių maistą“, tai specialūs milteliai ar skystis mažame pakelyje, kad Jūsų gėlių puokštės ilgiau žydėtų. Maišelio turinį tiesiog supilti į vazą.
  • Venkite gėlių puokštes dėti ar palikti ten, kur yra tiesioginiai saulės spinduliai ar šalia prietaisų, kurie skleidžia šilumą.
  • Jūs taip pat neturėtumėte dėti gėlių puokštės šalia vaisių. Vaisiai skleidžia nedidelius etileno dujų kiekius, kurie gali sumažinti jūsų gėlių puokštės ilgaamžiškumą.

Taigi, laikantis šių išvardintų gudrybių, džiaugsitės daug ilgiau savo gėlėmis, gėlių puokštėmis – jos ilgiau atrodys šviežios, kvepiančios.